prikaz prve stranice dokumenta Promjene u usnoj šupljini kao posljedica uzimanja psihofarmaka
Pristup korisnicima matične ustanove
diplomski rad
Promjene u usnoj šupljini kao posljedica uzimanja psihofarmaka

Kapetanić, Silvija (2016)
Sveučilište u Rijeci
Medicinski fakultet

Citirajte ovaj rad

Kapetanić, S. (2016). Promjene u usnoj šupljini kao posljedica uzimanja psihofarmaka (Diplomski rad). Preuzeto s https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:184:958809

Kapetanić, Silvija. "Promjene u usnoj šupljini kao posljedica uzimanja psihofarmaka." Diplomski rad, Sveučilište u Rijeci, Medicinski fakultet, 2016. https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:184:958809

Kapetanić, Silvija. "Promjene u usnoj šupljini kao posljedica uzimanja psihofarmaka." Diplomski rad, Sveučilište u Rijeci, Medicinski fakultet, 2016. https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:184:958809

Kapetanić, S. (2016). 'Promjene u usnoj šupljini kao posljedica uzimanja psihofarmaka', Diplomski rad, Sveučilište u Rijeci, Medicinski fakultet, citirano: 03.08.2020., https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:184:958809

Kapetanić S. Promjene u usnoj šupljini kao posljedica uzimanja psihofarmaka [Diplomski rad]. Rijeka: Sveučilište u Rijeci, Medicinski fakultet; 2016 [pristupljeno 03.08.2020.] Dostupno na: https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:184:958809

S. Kapetanić, "Promjene u usnoj šupljini kao posljedica uzimanja psihofarmaka", Diplomski rad, Sveučilište u Rijeci, Medicinski fakultet, Rijeka, 2016. Dostupno na: https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:184:958809

Prijavite se u repozitorij kako biste mogli spremiti objekt u svoju listu.