master's thesis
Promjene u usnoj šupljini kao posljedica uzimanja psihofarmaka

Silvija Kapetanić (2016)
University of Rijeka
Faculty of Medicine
Cite this document...

Kapetanić, S. (2016). Promjene u usnoj šupljini kao posljedica uzimanja psihofarmaka (Master's thesis). Retrieved from https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:184:958809

Kapetanić, Silvija. "Promjene u usnoj šupljini kao posljedica uzimanja psihofarmaka." Master's thesis, University of Rijeka, Faculty of Medicine, 2016. https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:184:958809

Kapetanić, Silvija. "Promjene u usnoj šupljini kao posljedica uzimanja psihofarmaka." Master's thesis, University of Rijeka, Faculty of Medicine, 2016. https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:184:958809

Kapetanić, S. (2016). 'Promjene u usnoj šupljini kao posljedica uzimanja psihofarmaka', Master's thesis, University of Rijeka, Faculty of Medicine, accessed 20 August 2019, https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:184:958809

Kapetanić S. Promjene u usnoj šupljini kao posljedica uzimanja psihofarmaka [Master's thesis]. Rijeka: University of Rijeka, Faculty of Medicine; 2016 [cited 2019 August 20] Available at: https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:184:958809

S. Kapetanić, "Promjene u usnoj šupljini kao posljedica uzimanja psihofarmaka", Master's thesis, University of Rijeka, Faculty of Medicine, Rijeka, 2016. Available at: https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:184:958809