Stručni rad - Ostalo
Perioralni dermatitis kao posljedica dugotrajne primjene topičkih kortikosteroida

Periša, Darinka; Brajac, Ines; Kaštelan, Marija (2012)
Citirajte ovaj rad

Periša, D., Brajac, I. i Kaštelan, M. (2012). Perioralni dermatitis kao posljedica dugotrajne primjene topičkih kortikosteroida. Medicina Fluminensis : Medicina Fluminensis, 48. (1), 101-105. Preuzeto s https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:184:739503

Periša, Darinka, et al. "Perioralni dermatitis kao posljedica dugotrajne primjene topičkih kortikosteroida." Medicina Fluminensis : Medicina Fluminensis, vol. 48, br. 1, 2012, str. 101-105. https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:184:739503

Periša, Darinka, Ines Brajac i Marija Kaštelan. "Perioralni dermatitis kao posljedica dugotrajne primjene topičkih kortikosteroida." Medicina Fluminensis : Medicina Fluminensis 48, br. 1 (2012): 101-105. https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:184:739503

Periša, D., Brajac, I. i Kaštelan, M. (2012) 'Perioralni dermatitis kao posljedica dugotrajne primjene topičkih kortikosteroida', Medicina Fluminensis : Medicina Fluminensis, 48(1), str. 101-105. Preuzeto s: https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:184:739503 (Datum pristupa: 23.10.2019.)

Periša D, Brajac I, Kaštelan M. Perioralni dermatitis kao posljedica dugotrajne primjene topičkih kortikosteroida. Medicina Fluminensis : Medicina Fluminensis [Internet]. 01.03.2012. [pristupljeno 23.10.2019.];48(1):101-105. Dostupno na: https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:184:739503

D. Periša, I. Brajac i M. Kaštelan, "Perioralni dermatitis kao posljedica dugotrajne primjene topičkih kortikosteroida", Medicina Fluminensis : Medicina Fluminensis, vol. 48, br. 1, str. 101-105, Ožujak 2012. [Online]. Dostupno na: https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:184:739503. [Citirano: 23.10.2019.]