Professional paper - Other
Perioral dermatitis as a consequence of prolonged use of topical corticosteroids

Periša, Darinka; Brajac, Ines; Kaštelan, Marija (2012)
Cite this document...

Periša, D., Brajac, I. & Kaštelan, M. (2012). Perioralni dermatitis kao posljedica dugotrajne primjene topičkih kortikosteroida. Medicina Fluminensis : Medicina Fluminensis, 48. (1), 101-105. Retrieved from https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:184:739503

Periša, Darinka, et al. "Perioralni dermatitis kao posljedica dugotrajne primjene topičkih kortikosteroida." Medicina Fluminensis : Medicina Fluminensis, vol. 48, no. 1, 2012, pp. 101-105. https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:184:739503

Periša, Darinka, Ines Brajac and Marija Kaštelan. "Perioralni dermatitis kao posljedica dugotrajne primjene topičkih kortikosteroida." Medicina Fluminensis : Medicina Fluminensis 48, no. 1 (2012): 101-105. https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:184:739503

Periša, D., Brajac, I. and Kaštelan, M. (2012) 'Perioralni dermatitis kao posljedica dugotrajne primjene topičkih kortikosteroida', Medicina Fluminensis : Medicina Fluminensis, 48(1), pp. 101-105. Available at: https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:184:739503 (Accessed 24 April 2019)

Periša D, Brajac I, Kaštelan M. Perioralni dermatitis kao posljedica dugotrajne primjene topičkih kortikosteroida. Medicina Fluminensis : Medicina Fluminensis [Internet]. 2012 March 01 [cited 2019 April 24];48(1):101-105. Available at: https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:184:739503

D. Periša, I. Brajac and M. Kaštelan, "Perioralni dermatitis kao posljedica dugotrajne primjene topičkih kortikosteroida", Medicina Fluminensis : Medicina Fluminensis, vol. 48, no. 1, pp. 101-105, March 2012. [Online]. Available at: https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:184:739503. [Accessed: 24 April 2019]