prikaz prve stranice dokumenta Sindrom pekućih usta kao posljedica uzimanja  antidepresiva
Rad nije dostupan
Znanstveni rad - Prikaz slučaja
Sindrom pekućih usta kao posljedica uzimanja antidepresiva
Pharmaca : hrvatski časopis za farmakoterapiju, 2 (2019); 195-200. urn:nbn:hr:184:347922


Citirajte ovaj rad

Dadić Hero, E., Pejakić, M., Ružić, K., Hero, L. i Žarković Palijan, T. (2019). Sindrom pekućih usta kao posljedica uzimanja antidepresiva. Pharmaca : hrvatski časopis za farmakoterapiju, 2., 195-200. Preuzeto s https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:184:347922

Dadić Hero, Elizabeta, et al. "Sindrom pekućih usta kao posljedica uzimanja antidepresiva." Pharmaca : hrvatski časopis za farmakoterapiju, vol. 2, 2019, str. 195-200. https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:184:347922

Dadić Hero, Elizabeta, Marija Pejakić, Klementina Ružić, Lucija Hero i Tija Žarković Palijan. "Sindrom pekućih usta kao posljedica uzimanja antidepresiva." Pharmaca : hrvatski časopis za farmakoterapiju 2 (2019): 195-200. https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:184:347922

Dadić Hero, E., et al. (2019) 'Sindrom pekućih usta kao posljedica uzimanja antidepresiva', Pharmaca : hrvatski časopis za farmakoterapiju, 2, str. 195-200. Preuzeto s: https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:184:347922 (Datum pristupa: 18.06.2024.)

Dadić Hero E, Pejakić M, Ružić K, Hero L, Žarković Palijan T. Sindrom pekućih usta kao posljedica uzimanja antidepresiva. Pharmaca : hrvatski časopis za farmakoterapiju [Internet]. 2019. [pristupljeno 18.06.2024.];2:195-200. Dostupno na: https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:184:347922

E. Dadić Hero, M. Pejakić, K. Ružić, L. Hero i T. Žarković Palijan, "Sindrom pekućih usta kao posljedica uzimanja antidepresiva", Pharmaca : hrvatski časopis za farmakoterapiju, vol. 2, str. 195-200, 2019. [Online]. Dostupno na: https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:184:347922. [Citirano: 18.06.2024.]

Prijavite se u repozitorij kako biste mogli spremiti objekt u svoju listu.