Znanstveni rad - Izvorni znanstveni rad
ALKOHOLIZAM I DRUŠTVENE ZNANOSTI

Štifanić, Mirko (1995)

Citirajte ovaj rad

Štifanić, M. (1995). ALKOHOLIZAM I DRUŠTVENE ZNANOSTI. Društvena istraživanja : časopis za opća društvena pitanja, 4. (4-5 (18-19)), 703-719. Preuzeto s https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:184:642062

Štifanić, Mirko. "ALKOHOLIZAM I DRUŠTVENE ZNANOSTI." Društvena istraživanja : časopis za opća društvena pitanja, vol. 4, br. 4-5 (18-19), 1995, str. 703-719. https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:184:642062

Štifanić, Mirko. "ALKOHOLIZAM I DRUŠTVENE ZNANOSTI." Društvena istraživanja : časopis za opća društvena pitanja 4, br. 4-5 (18-19) (1995): 703-719. https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:184:642062

Štifanić, M. (1995) 'ALKOHOLIZAM I DRUŠTVENE ZNANOSTI', Društvena istraživanja : časopis za opća društvena pitanja, 4(4-5 (18-19)), str. 703-719. Preuzeto s: https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:184:642062 (Datum pristupa: 04.04.2020.)

Štifanić M. ALKOHOLIZAM I DRUŠTVENE ZNANOSTI. Društvena istraživanja : časopis za opća društvena pitanja [Internet]. 01.07.1995. [pristupljeno 04.04.2020.];4(4-5 (18-19)):703-719. Dostupno na: https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:184:642062

M. Štifanić, "ALKOHOLIZAM I DRUŠTVENE ZNANOSTI", Društvena istraživanja : časopis za opća društvena pitanja, vol. 4, br. 4-5 (18-19), str. 703-719, Srpanj 1995. [Online]. Dostupno na: https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:184:642062. [Citirano: 04.04.2020.]

Prijavite se u repozitorij kako biste mogli spremiti objekt u svoju listu.